top of page

MČR Juniorky B v Jablonci nad Nisou 14.5.2023

Tento víkend patřil Mistrovství České republiky v kategorii JUNIORKY B. Do Jablonce nad Nisou za náš klub odcestovaly Karolína Koublová, Kačka Černá, Lucinka Brožková a Anežka Pavelcová. Mezi rozhodčí z našeho oddílu usedly naše zkušené RO I. třídy Gabča Kavalířová a Zuzka Fialová.

Startovní listina měla 61 závodnic. 32 závodnic postupovalo do finále. Děvčatům jsem drželi moc palce, bohužel štěstí nebylo úplně nakloněné. 33. místo Kačka Černá. O jedno místo utekl postup do finále Kačce Černé.36. místo Kája Koublová. Kája Koublová po první sestavě měla moc hezky nakročeno pro finále, ale v druhé sestavě ji zradila stuha. V půlce sestavy se jí utrhla tyčka od stuhy. Ihned Kája použila náhradní stuhu, ale karabinka se jí zahákla do dresu. Jinak šla moc hezky. Bohužel finále jí nakonec uteklo. 39. místo Lucka Brožková. Lucka se bohužel ve stuze nevyvarovala chyb. 46. Anežka Pavelcová. U Anežky nebyla sestava s obručí úplně čistě provedená, tak jak jsme u Anežky zvyklý. I když z toho tentokrát nebylo finále, děvčatům moc děkujeme za reprezentaci a gratulujeme.
Comments


Commenting has been turned off.
bottom of page